[Ke středeční noci] Uspána...

7. března 2013 v 0:00 | Durcenwe |  RDOV
... aneb Už i v posteli spím jako bezdomovec - stočená jak na lavičce s mikinou Dir en grey pod hlavou.


Přišlo jaro.
Nevím, zda to má na mne ten správný vliv. Ze slunce mne bolí oči a hlava. Jediná dobrá věc je, že už se dá chodit jen v mikině, jen mám pořezanou ruku, tak pak mikinu musím nosit i v místnosti a mé horké tělo se přehřívá.
Dnes jsem společně s tím, jak se objevila možnost koupit si lístky na Orochi, si je pouštěla. A našla jsem jejich vymýtací píseň (u které jsem minule dostala při vymýtací formuli mikrofón) a kupodivu po jejím poslechu se mi udělalo líp a byla jsem hned veselejší. Potřebuji ze sebe vymýtit démona?
Nebo ta píseň není vymýtací? Překlad textu jsem nenašla.Bylo slevněné mléko, koupila jsem si krupici a cukr... a nakonec i máslo. Mám skořici, kakao a bratr umí dělat profesionální karamel (chutná a má konzistenci toho, co se dává do zmrzlin). Takže jsem si už dvakrát udělala podle vynikajícího receptu krupici.
Úžasné to jídlo, opravdu. Na prstech jedné ruky bych spočítala, kolikrát jsem ji měla za své dětství (jen ve školní jídelně na prvním stupni, myslím, že nikdy doma a pak jedině jednou na "krupicové párty", co jsme měli u spolužáka na gymplu). A tak jsem jí úplně nenažraná. Navíc ta má je opravdu dobrá ;).
A také si dělám černý čaj s karamelem a mlékem - kterému se mne podařilo dneska uspat. Je to lahoda. Chtěla bych mít kavárno-čajovno-klub, v kterém bych mohla servírovat mé oblíbené čaje a mít tam čtecí koutek, aby byla "umělecká" :).

 


Komentáře

1 Reiko | Web | 7. března 2013 v 19:30 | Reagovat

Chodit jen v mikině? Brr, já dneska ukradla svetr, abych nezmrzla :D.

Chtělo by to nějakou akci, na které bychom si uvařili krupici a ty nám předvedla profesionální karamel! Úplně jsem na něj dostala chuť.
Ta kavárna by byla luxusní. Dělala bych ti kšefty :D

2 Durcenwe | 9. března 2013 v 15:11 | Reagovat

[1]:Reiko,
málokdy je mi zima (to musíme stát 6 hodin v nula stupních před klubem, aby mi zima byla) - kombinace výhřevných svalů a izolačních tuků, pak nepotřebuji oblečení xD

No, budu si podle bratrova receptu nejdříve karamel natrénovat.

3 Nocturna | E-mail | 10. března 2013 v 11:03 | Reagovat

Ani na mňa nemá jar dobrý vplyv, mávam jarnú depresiu. To sú u mňa dni, týždeň či dva, kedy som neovládateľne nepríjemná a protivná, aj keď si to neuvedomujem. Asi  z toho, že zasa prichádza to odporné teplo a budem sa musieť skrývať>.<

K tej zime... Nie si náhodou narodená šiesteho decembra párneho roku? Lebo podľa môjho doterajšiemu výskumu sú odolní najmä títo ľudia (moja sesternica chodí v zime zásadne len v krátkom tričku a mikine) :D

A s tou kaviarňou súhlasím, bolo by to skvelé!:3

4 Durcenwe | 10. března 2013 v 11:35 | Reagovat

[3]: Nocturna,
24. srpna, ale je pravda, že velmi horkého léta. Možná - i přes mé nekladné city k létu - se ve mně uchytilo slunce a vyhřívá mne. Mělo by přestat - je to nepříjemné... popravdě docela ráda jsem v zimě a když je mi zima.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama