[Třicet dní] Den dvacátý čtvrtý, pátý, šestý a sedmý

18. února 2013 v 3:37 | Durcenwe |  RDOV
aneb Zase banda.


24. - píseň, kterou bych si chtěla nechat hrát na pohřbu

MUCC - Saishuu Ressha, protože bych vstala z rakve a ještě naposledy si ji zazpívala (možná by pro můj zpěv zemřeli ti okolo).

24. den - tvůj oblíbený film a o čem je

Mám několik oblíbených filmů, s časem se k starým přidávají nové, ale asi nejvíce - film, na nějž se nemůžu dívat, protože mne hodně psychicky ovlivňuje - Aoi Haru. A o čem je? O životě. Recenze tady.

___
25. - píseň, která mě rozesměje

No, měli jsme tu již povíce písní, které mne pobaví, jakože se pak usmívám a směju. Tak to vezmeme z trochu jiného soudku, píseň, která mne donutí se culit. Kaya - Chocolat, protože já se na Kayu nemůžu neculit.


25. den - někdo, kdo tě fascinuje, a proč

Fascinuje?
Myslím, že bych tady neměla zmínit těch několik hudebníků, o nichž každý ví. Chtělo by to nejspíše někoho více hmatatelného a z mého okolí.
Jistým způsobem mne fascinuje a obdivuji rozhodně Reiko, protože Reiko je ten typ člověka, který má opravdu silnou vůli. A to je obdivuhodné, pro mne opravdu moc. :) Lidé, co jdou za tím, co chtějí, mne fascinují, protože něco chtějí a mají dost silnou vůli, aby za tím šli. Obdivuhodné... opravdu.

___
26. - píseň, kterou umím zahrát na hudební nástroj
Na klavír, podle sluchu.

26. den - jaký typ lidí tě přitahuje

Mám ráda zajímavé lidi.
Ale typ lidí, který mne přitahuje, je ten typ, který by mne donutil zabít nejprve je, a pak z šílené lásky sebe. Taková trans "femme fatale", něco jako Roxanne z písně Roxanne. Popravdě si myslím, že není větší důkaz lásky než žárlivost. A jako majetnická a žárlivá, uvědomuji si, že mne nezaujme nikdo, kdo nebude dost přelétavý, aby mne neprovokoval k tomu, abych ho ovládla a zkrotila. Jako lovec.
Proto mám ráda děvky, prostituty a všechno takové nízké. Místo andělů mne přitahují sexuální bohy. A já jim toužím říkat tu památnou větu: "Poslouchej mne a já ti splním každé přání."
A romance by končila zločinem ze žárlivosti.
Ale takoví, co by se mi líbili, po světě neběhají - takže nikoho nezabiju... a nikdo mne nepřitahuje v realitě. Ufff... xD

___
27. - píseň, kterou bych si přála umět zahrát

Chtěla bych umět zahrát něco od Malice Mizer nebo Dir en grey... abych tomu byla blíž. Ale takovým neumělcům jako já to není dopřáno... být blíž.

27. Jaký jsi měl/a problém

Každý má spoustu problémů ve svém životě. Pro mne je tím největším samotný život a v tom se cokoliv dobrého i zlého ztrácí.
 


Komentáře

1 Reiko | Web | 18. února 2013 v 10:47 | Reagovat

Ten film je zvláštní, musela jsem se na něj podívat....a zatím k tomu nedokážu říci více.
Třeba se k tomu někdy vrátím.
Obdivovat mne? Protestovat nemůžu, ale...

2 Durcenwe | 19. února 2013 v 0:21 | Reagovat

[1]: Reiko,
ano, zajímavý... a pravdivý, hlavně, když tě všichni opustí.
A obdiv... nemůžeš protestovat, skutečně ne ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama