[Třicet dní] Den druhý

25. ledna 2013 v 3:20 | Durcenwe |  RDOV
aneb Jdeme dál!


2. Má nejméne oblibená píseň
Skoro všechny zpívané anglicky - ten jazyk nemůžu vystát, mám averzi ke všem, co ho mají rádi (docela obtížně se jí dodatečně zbavuji) a zvedá se mi z něho žaludek (a je strašně vtipné, že když se mi takhle zvedne k němu nechuť, tak nejsem schopná nic přeložit, zatímco - když se to týká mých oblíbených věcí a je to nutností - překládám jako ďas xD). A skoro všechen pop. Ale při tomhle sousloví "neoblíbená píseň" se mi spustila v hlavě tahle píseň:
pozn. Korejský pop - s výjimkou písní, u kterých boxuji - nemůžu vystát taky. Je to pop a korejci se mi nelíbí. A vadí mi, že vytlačil j-rock. A dívčí skupiny nemám ráda (zpěvačky obecně). A barbie styl. A nemám ráda léto. Prostě... tahle píseň útočí na mou nelibost s tím růžovým tankem! XD

2. den - kde bys chtěl/a být za deset let

Popravdě?
Nechci se dožít. A divím se, že ve svých dvaceti nemám ani jeden pravý pokus o sebevraždu. Zaostávám za Osamu Dazaiem... jsem příliš uvědomující si lidi kolem sebe. A nejspíše obětavá, že kvůli nim tu stále jsem.
Trvalý pocit nechuti k realitě, stud za svlastní existenci a dokonalý strach z budoucího. Je to peklo. A peklo roku třicátého bude větším.
Vidím se možná dostudovaná, možná pracující, možná ponížená nějakým vztahem a nedejbože dětmi. Říkám si, že jako bojovník jsem měla zemřít dávno, dokud mi zbývá nějaká hrdost. Proto jsem věřila a chtěla, aby 21.12.2012 skončil svět.
Aby tahle budoucnost nepřišla.
 


Komentáře

1 Jolly the Sad | Web | 26. ledna 2013 v 12:16 | Reagovat

Hej, přestože su k-pop fan, tak se Hot summer taky nelíbí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama