Komentáře

1 Reňulík | 16. dubna 2008 v 10:23 | Reagovat

Tak konečně! :D. Píšeš fakt úžasně!!! Ty jsi byla na VK srazu? A dobré? Copak jsi měla na sobě? Dáš na blog nějaké foto? ;))).

A díky že píšeš dál! Sice mi občas chvíli trvá, než si uvědomím co je skutečnost a co vzpomínka... ale jinak myslím že to chápu! :D. Krásný příběh!!! :*

2 Durcenwe | 16. dubna 2008 v 12:37 | Reagovat

Jsem ráda, že se Ti to líbí. Když je to psané pro Tebe, tak by mělo, že? :)

No byla... hezké a milé, ale mě už nevzruší nic jiného než psaní nebo Japonci *kolem proběhl čertík s nápisem: POSEDLÁ ĎÁBLEM, všimla si toho, vytáhla z kapsy kyj a majzla ho, neměl to rozhlašovat*... No a fotky... *tentokrát použila kyj na sebe* Ne, fotky ne... Je lepší, když nikdo neví, jak vypadá majitel tohodle blogu...*pořád se ještě třese představou, že by její "kamarádi" militaristi přišli na její malou lež o jejím pohlaví*

Měj se krásně... další díl se pokusím napsat a zveřejnit, co nejdříve. Navždy Tvá Durcenwe

3 Reňulík | 16. dubna 2008 v 22:12 | Reagovat

Posedlá ďáblem? Tak to jsem já potom taky! :D. Co mě vzruší jsou totiž taky Japonci! A taky tvé příběhy!!! Já jsem vždycky myslela, že něco takové je úchylné... takhle to psát... ale to už je hodně dávno a asi je to nenávratně pryč! ;))). Protože mi to přijde nejen přirozené, ale i úžasné! A fakt strašně moc vzrušující!!! (Říkám že jsem taky posedlá ďáblem! :))))). ) A ty jsi fakt nejlepší! V psaní na přání nepřekonatelná! Víš, že jsi mi splnila můj "sen"? Taky občas píšu (ikdyž na jiná témata) a vždycky to bylo pro druhé, že? Jenže nikdo nikdy nic nenapsal pro mě! :,). Až ty! :D. :))). (když už jsme u těch lichotek, mohla bych mít ještě jedno malé přáníčko? V poslední době nějak nestíhám z Uruhy... *slintá na klávesnici* Ten chlapík mě fakt štve! On je taková "děvka"!!! :). Ty výrazy, postoje, stehna... *přemýšlí jak bude klávesnice za chvíli fungovat pod množstvím... FUJ!* Napadlo mě že si fakt koleduje o to, aby ho někdo brutálně ojel! Omlouvám se za tu vulgaritu, GOME, ale když jej vidím...NÁDHERNÝ!, no, nenapsala by jsi něco drsnějšího o něm? Tobě fakt jde psaní moc úžasně a Gazette znáš, ne? Myslím jak se kdo z nich chová... co? *háže psí oči na představu člověka, což by jsi měla být jako ty... a zrovna taky přemýšlí jakže to je s tím pohlavím... :).*

Moc se nemajzej, ať můžeš dál psát! Škoda že se nepochlubíš fotkama... :,). Ale otázku si neodpustím... *nevinně se usmívá*  souvisí to nějak s tím, že tak perfektně dokážeš popsat sex mezi klukama? Jen na mě prosím za to nevytahuj z kapsy ten kyj, ano? :).

Už se těším na pokračování!!! A kdyby jsi popřemýšlela i o tom Uruhovi... :). Uvidíš, je to jen nevinný návrh! Už tak jsem šťastná že píšeš o mém miláčkovi Shou! Moc mu ale neubližuj jo? :) ARIGATO!!!! Měj se taky moc krásně a piš! :*

4 Reňulík | 16. dubna 2008 v 22:19 | Reagovat

Ještě jednu otázku... *stydí se, že to neví* Tora a Saga spolu fakt něco mají? Už jsem to v jakémsi příběhu četla na jiném blogu... zní to tak věrohodně... :).

5 Durcenwe | 17. dubna 2008 v 18:41 | Reagovat

Uruha?... No myslím, že bych si mohla najít čas na napsání trochu drsnější jednorázovky. Možná máš s tou vykřičenou děvou pravdu, ale mé kamarádce připadá jako úřednice (asi taková ta sexy z porn).

Poslední dobou jsem zaměřená hlavně na Dir en grey a sólové projekty bývalých členů Malice Mizer (Many, Gackta a Köziho), takže si paměť ohledně Gazette budu muset trochu osvěžit, ale kdyžtak si něco vymyslím...

Shouovi se pokusím neublížit; myslím, že žádná sebevražda se konat nakonec nebude... :) ikdyž... *mile se usmívá, ale tomuhle úsměvu se nedá při jejím psaní věřit*

V mých povídkách ano, povídkou "Můj milovaný" jsem si určila pár Tora + Saga a jak je mým zvykem, tak se ho nejspíše budu držet do doby, než někdo z nich zemře... (dokud je smrt nerozdělí *říká si, že je poznat, že bývala křesťan*)

K té zmíňce o povídce na jiném blogu, kdyby si našla nějakou dobrou povídku, tak bych byla ráda, kdyby si mi na ni dala odkaz... také si někdy ráda něco přečtu, bohužel nemám čas hledat, je pro mne jednoduší si něco napsat...

6 Reňulík | 18. dubna 2008 v 12:30 | Reagovat

Drsnější jednorázovku? Jóóóóó!!!! Díky moc!!! :*** Mám taky chutě to napsat, ale to by nebylo ono... :). Protože představy bývají jiné, než jak se to nakonec hodí na papír (nebo do kompu... ) Od druhých je to jiné... ;))). Navíc přece jen mám trochu zábrany... ikdyž... přemýšlela jsem, že udělám pár Reita a Shou (zajímavý páreček by to byl :D. ) s trošku drsnějším začátkem! Ani nevím proč ti dva a ani nevím jestli to napíšu... jsem teprve u úvodu kdy se the Gazette a Alice Nine potkali na jakémsi fesťáku... :). Možná proto, že Shou působí tak nevinně (na mě) a Reita tak drsňácky (to bude tou páskou přes ňufák, ikdyž jinak je milušeňký jak děťátko!) O tom Uruhovi vlastně ani nevím jak bych si to představovala...(krom toho aby to bylo fakt drsné! :). ) Akorád mi přijde zvláštní že někomu může připomínat úřednici... O_o Já vidím úřednici (takovou tu typickou) s vyčesanými vlasy do drdůlku, brýle a sexy kostýmek s krátkou sukýnkou, která odhaluje její nádherné dlouhé nohy... (klasickou, ale ne běžnou ;). ) Zato Uruha... ty jeho podvazky a odhalené bříško... moc úřednické to není! :D. A ty výrazy... třeba v "Silly God Disco"... u toho sóla... *chytá se marně stolu aby nespadla* Člověk by dostal orgasmus jen když jej vidí!!! A toho je víc, však ho znáš! Někdy míň, někdy víc... ale nádherný a sexy je pořád!!! (kdo z nich není... :* ) Akorád nechápu jak to dělá, že působí tak sexy a nádherně jako "děvka" i jako kluk, když na sebe hodí nátělník a gatě...

Mana a Gackt... to byl taky nádherný příběh! Jak to děláš, že se dokážeš tak vcítit? Jako by to byl fakt opravdový Mana-sama a Gackt-chan! Gackt je úžasný človíček a taky ho moc miluju!!! :* Mana je zase mega fascinující! To jak vůbec nemluví na veřejnosti a tak... Piš dál o nich, jo! A Közi se taky schvaluje!!! :). A Kami?! :,).

Tora a Saga... ten příběh co jsem četla je vlastně hlavně o Shou a Hirotovi... ale Tora a Saga jsou tam taky pár! :D. Jen chudáček Nao nic... ;). Já jen, že to působí tak věrohodně, když to čtu! A to že se toho chytl i někdo jiný... jakoby to bylo skutečné! Já si je dokážu představit spolu! :))). Zkusím to najít... :). Pak uvidíš jestli je nebo není dobrý! ;))).

O Dir en Grey je taky úžasné číst! Jen jak to píšeš, nevím nikdy o kom to vlastně je... (jsem natvrdlá!!!) :).

Promiň za ten román co ti tu píšu místo komentu... :*

7 Reňulík | 18. dubna 2008 v 12:34 | Reagovat

Jo a díky že Shou budeš šetřit! :). Tvému úsměvu vůbec nevěřím, ale to je fuk... ;))).

8 Reňulík | 18. dubna 2008 v 13:32 | Reagovat

Tady je ten odkaz! :).

http://animex.blog.cz/rubriky/ff-alice-nine Je to ale docela dlouhý příběh, tak snad tě nezdrží od dalšího psaní... ;))).

9 Reňulík | 18. dubna 2008 v 13:35 | Reagovat

Chudáček Nao... to jsem měla asi zatmění mozku nebo co... :). Nějak jsem na to zapomněla, no... :D. :))). Je tam pěkný hajzlík!!! O_o Vůbec si nedokážu představit, že by se Alice Nine dali takto dohromady... ale však uvidíš! :D.

10 Durcenwe | 18. dubna 2008 v 18:01 | Reagovat

To o Uruhovi, jmenuje se to *hledá ve složce Gazette nově vytvořený textový dokument* "Na mém nahém těle" *říká si, že název prozrazuje vše*, už mám rozepsané... ucelila jsem si představu, jak to bude vypadat, teď jen zbývá si najít čas a napsat to, nechám tomu pár dní, ať to má nějakou úroveň.

K tomu vcítění: Ehm, možná je to díky tomu, že jsem od mala rozený herec (velice ráda někoho paroduji, poslední dobou hlavně j-rockery, ale o tom psst)... nebo protože obětuji vlastní život pro život postav... Ehm. Hlavní je, že mé příběhy mají aspoň malý úspěch, to mi mé věčné odpírání si vynahradí.

Ten příběh jsem si před nedávnem četla. Narazila jsem na tu stránku, přečetla jsem si několik povídek a napsala vcelku nehezkou kritiku (je jen málo lidí, co chválím - jsem zlá a arogantní). Spisovatelka mi připadá příliš jednoduchá a mnohé věci nemá domyšlené (např. to, co zmiňuješ i ty, že skupina by se takhle dohromady nedala; ale i další chyby v jiných povídkách). Přesto musím uznat, že vztah Tora+Saga byl fascinující. :)

11 Reňulík | 25. dubna 2008 v 12:43 | Reagovat

JJ, jejich vstah je tam popsaný fakt zajímavě... :). Ale ty píšeš mnohem líp!!! Za ten příběh o Uruhovi fakt moc děkuju! Doufám, že se nezlobíš, že jsem tě "donutila" ho napsat...

Budeš psát dálší část o Alice Nine? Už se fakt moc těším na pokračování!!!

Pokud jde o to vcítění jsi DOKONALÁ!!! Dokonalý rozený herec... ;))).

Miluju tvůj styl psaní! Má úžasnou hloubku!!! Jenže jako ty píše málokdo! Nebuď tak moc kritická! :). Prostě jsi nejlepší a my chudáci co nejsme tak dokonalí jako ty... ne každý kdo miluje psaní může být tak úžasný... by jsme to mohli zabalit, kdybys byla náš kritik! (ode mě jsi díky Bohu nic nečetla, nemám blog a ani bych to tam nedala!) Ale na druhou stranu... abych se té nebožačky zastala... třeba nepíše tak dlouho a zlepší se?! Jak ve slohu, tak v logice... :D.

12 Durcenwe | 25. dubna 2008 v 20:56 | Reagovat

Ne... má perverzní část se v příběhu o Uruhovi hodně vyřádila... takže se nezlobím...

Neměla jsem v tomto týdnu čas, takže jsem pokračování nepřidala, ale samozřejmě ho plánuji. Přece nemohu příběh ukončit takhle. :)

V komentáři na jejím blogu, jsem jí napsala, že věřím, že své psaní zlepší... sama vím, jak jsem psala, když jsem začínala.. nebylo to příliš čtivé... :)

13 Reňulík | 28. dubna 2008 v 23:12 | Reagovat

Jj... :).

Arigato gozaimasu! ::*

A pííííš, prosím! Ty mě mučíš jak mě necháváš čekat... :,(

14 Vlarisa | 21. ledna 2016 v 10:51 | Reagovat

Chudacek maly bratranec opustil chudacka Naa :-( snad se aspon dozvin proc..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.